EN

9.10.2020, 10:49 Wersja do druku

Warszawa. Teatr Wielki - Opera Narodowa od soboty udostępni widzom nie więcej niż 25 proc. miejsc

Od soboty zgodnie z regulacjami dotyczącymi organizacji wydarzeń kulturalnych w tzw. strefie żółtej w pomieszczeniach zamkniętych udostępniamy widzom nie więcej niż 25 proc. miejsc - poinformował Teatr Wielki - Opera Narodowa.

mat. teatru

Jak podano, o możliwości wzięcia udziału w nadchodzących wydarzeniach (Uniwersytet wiedzy operowej dla dorosłych 10 października, "Werther" 10, 14 i 16 października oraz "Halka" 11, 13 i 15 października) decydować będzie kolejność zakupu biletów.

Osoby, które zakupiły bilet online, otrzymają szczegółowe informacje drogą mailową lub telefoniczną, a ci, którzy zakupili bilet w kasie, proszeni są o kontakt z Biurem Organizacji Widowni.

Biuro Organizacji Widowni Teatru Wielkiego - Opery Narodowej będzie sukcesywnie informować widzów, którzy zakupili bilety na nadchodzące wydarzenia o dostępności miejsc.

Osobom, które nie będą mogły wziąć udziału w spektaklu, TW - ON proponuje zwrot środków za niewykorzystany bilet na kartę prepaidową, zwrot środków za niewykorzystane bilety na konto i zwrot środków w kasie teatru.

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest złożenie oświadczenia o stanie zdrowia online lub w budynku Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.

Źródło:

PAP

Wątki tematyczne