EN

20.12.2021, 09:55 Wersja do druku

Warszawa. Teatr Narodowy zaprasza na Uroczysty Wieczór Sylwestrowy

31 grudnia o godz. 19.00 Teatr Narodowy zaprasza na Szekspirowski „Wieczór Trzech Króli albo Co chcecie”. Pokazy przedstawienia odbędą się także 30 grudnia oraz w Nowy Rok. 

fot. Krzysztof Bieliński/ Archiwum Artystyczne Teatru Narodowego

Zmyślna, kunsztowna intryga – nic nie jest takie, jakie się wydaje… W przedstawieniu w reżyserii Piotra Cieplaka ze sceny płynie muzyka, jest śpiew, a miłosnym uniesieniom i rozczarowaniom towarzyszą przebieranki, zamiany ról i płci. W rozmaitości tonów, emocji ujawnia się sztuka teatru i pełen uczuciowej gorączki teatr międzyludzki.

„Ależ to zachwycający spektakl! – pisze Tomasz Miłkowski w „Dzienniku Trybuna”. – (…) budzi żywiołowy śmiech, radość i poczucie przebywania w oazie, do której nie dociera szczęk mieczy wojowników ani różnej maści spraw zatruwających każdy dzień”.  

31 grudnia pokaz „Wieczoru Trzech Króli albo Co chcecie” rozpocznie się o godz. 19.00. Po zakończeniu przedstawienia będzie nam bardzo miło wznieść wspólny toast, złożyć Państwu noworoczne życzenia oraz zaprosić na drobny poczęstunek (uwzględniliśmy także menu, które przypadnie do gustu wegetarianom i weganom). Uroczysty Wieczór Sylwestrowy planujemy zakończyć około godz. 22:30.

Przedstawienie zagramy także 30 grudnia oraz 1 stycznia 2022. Zapraszamy do świętowania z Teatrem Narodowym!

Szczegółowe informacje: 

https://www.narodowy.pl/aktualnosci,1266,wieczor_sylwestrowy_i_nowy_rok_w_teatrze_narodowym.html 

Bilety dostępne w kasie oraz online: https://bilety.narodowy.pl/rezerwacja/termin.html?id=95

Źródło:

Materiał nadesłany