Logo
21.12.2007 Wersja do druku

Warszawa. Sylwester w Narodowym

Tegoroczna noc sylwestrowa z pewnością będzie wyjątkowa. Wszystko za sprawą Stołecznej Estrady, która przygotowała koncert galowy "La Vita e Bella", który odbędzie się w Teatrze Narodowym.

W tym roku podczas gali sylwestrowej swoimi glosami oczarują widzów gwiazdy scen muzycznych Warszawy i Mediolanu: Iwona Tober, Anna Cymmerman, Tadeusz Szlenkier, Leszek Świdziński oraz specjalnie zaproszeni do udziału w koncercie włoscy śpiewacy - Valentina Pannino i Marco Voleri. Artystom towarzyszyć będzie pięćdziesięciooso-bowa orkiestra pod dyrekcją maestro Sławomira Chrzanowskiego. Gospodarzem wieczoru będzie niezastąpiony Bogusław Kaczyński. Koncert sylwestrowy rozpocznie się o godzinie 19. W programie usłyszymy wielkie, światowe przeboje, m.in. z repertuaru Jana Kiepury, Luciano Pavarottiego, Elvisa Presleya i zespołu ABBA. Bilety w cenie od 25 do 400 zł są do kupienia w kasie Stołecznej Estrady przy ul. Marszałkowskiej 77/79.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Sylwester w Narodowym

Źródło:

Materiał nadesłany

Życie Warszawy nr 298

Autor:

WIT

Data:

21.12.2007

Realizacje repertuarowe