31.12.2020, 13:00 Wersja do druku

Warszawa. Sylwester i Nowy Rok z Teatrem Wielkim

Teatr Wielki-Opera Narodowa zaprasza na Galę Sylwestrową oraz Noworoczną Galę Polskiego Baletu Narodowego.

fot. mat. teatru

Gala Sylwestrowa - Mozart i Rossini

Tegoroczna Gala Sylwestrowa poświęcona będzie muzyce dwóch wybitnych kompozytorów i geniuszy opery: Wolfganga Amadeusza Mozarta i Gioacchina Rossiniego. To będzie znakomita okazja, żeby usłyszeć słynne arie w najlepszym wykonaniu sopranistki i gwiazdy polskiej wokalistyki – Olgi Pasiecznik, solistów Andrzeja Filończyka (baryton) i Tomasza Kumięgi (baryton). Towarzyszyć im będzie Orkiestra i Chór Teatru Wielkiego - Opery Narodowej pod batutą dyrektora muzycznego, maestro Patricka Fournilliera.

Zapraszamy na vod.teatrwielki.pl 31 grudnia o godz. 20.00.

Noworoczna Gala Polskiego Baletu Narodowego

W naszej Gali Noworocznej pokażą się w klasycznym repertuarze pierwsi tancerze i inni artyści Polskiego Baletu Narodowego, m.in: Yuka Ebihara i Vladimir Yaroshenko, Maksim Woitiul i Mai Kageyama oraz Dawid Trzensimiech i Chinara Alizade. W programie fragmenty baletów klasycznych i współczesnych: Don Kichota, Śpiącej królewny, Dziadka do orzechów, Bajadery, Korsarza, Preludium i Toccata z nowego baletu Krzysztofa Pastora do muzyki Koncertu fortepianowego Wojciecha Kilara, Kurta Weilla, Bolera.

Zapraszamy na vod.teatrwielki.pl:

1 stycznia, godz. 19.00 - Noworoczna Gala Polskiego Baletu Narodowego cz. 1

2 stycznia, godz. 19.00 - Noworoczna Gala Polskiego Baletu Narodowego cz. 2

Bilety na luty 2021 w sprzedaży od 4 stycznia

Kontynuujemy sprzedaż biletów na 2021 rok. Od 4 stycznia od godz. 11.00 dostępne będą bilety na wydarzenia w repertuarze lutowym.

Kasy biletowe w holu głównym będą dostępne dla Państwa od 4 stycznia od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-19.00.

Zachęcamy do zakupu biletów online na butik.teatrwielki.pl.

W naszej ofercie mamy również kartę przedpłaconą, która daje możliwość elastycznej wymiany na bilet bądź zakupy w butiku. Może być doskonałym podarunkiem dla najbliższych. Karta przedpłacona dostępna jest w kasach teatru.

Źródło:

Materiał nadesłany

Tematy w toku