EN
23.03.2022, 15:12 Wersja do druku

Warszawa. Spotkanie z Mariuszem Bonaszewskim w Teatrze Dramatycznym

Teatr Dramatyczny zaprasza na rozmowę z Mariuszem Bonaszewskim w ramach cyklu „Mój Dramatyczny. Spotkania”. Premiera nagrania w poniedziałek 28 marca o godz. 19.00 na kanale YouTube teatru.

fot. Andrzej Rybczyński/ PAP/ graf. Joanna Zemanek

W Teatrze Dramatycznym pracował blisko 10 lat. Zagrał tu m.in. Hamleta w tragedii Szekspira, Trieplewa w "Mewie" Czechowa, Orestesa w "Elektrze" Sofoklesa. Występował w przedstawieniach Macieja Prusa, Andrzeja Domalika, Piotra Cieślaka, Krzysztofa Warlikowskiego. "W Dramatycznym stałem się aktorem" - mówi. Rozmowę z Mariuszem Bonaszewskim  poprowadzi Wojciech Majcherek.

Wydarzenie na FB: https://fb.me/e/35yeeTsB3

W ramach cyklu „Mój Dramatyczny. Spotkania” zapraszamy na spotkania z aktorkami i aktorami, którzy współtworzyli legendę Teatru Dramatycznego. Premierowe spotkania odbywają się w każdy ostatni poniedziałek miesiąca. Ich wspomnienia to niezwykłe opowieści o pamiętnych przedstawieniach, wielkich twórcach, zdarzeniach zza kulis.

Za nami spotkania z Barbarą Krafftówną, Magdaleną Zawadzką, Małgorzatą Niemirską, Jadwigą Jankowską-Cieślak, Maciejem Prusem, Mają Komorowską, Piotrem Fronczewskim, Adamem Ferencym, Danutą Stenką, Haliną Łabonarską, Januszem R. Nowickim, Wojciechem Duryaszem, Karolem Strasburgerem, Henrykiem Niebudkiem, Sławomirem Grzymkowskim. Można je obejrzeć tutaj: MÓJ DRAMATYCZNY NA YT

Więcej o historii Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy w wirtualnym archiwum: moj.teatrdramatyczny.pl

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne