EN
26.04.2022, 15:01 Wersja do druku

Warszawa. Spektakle dla dzieci w Teatrze Syrena

Już w maju na scenie "Bistro pod Syreną" zagości ponownie „Glonuś i drużyna Eko-Syreny”. Dzielna ekipa mapetów postara się przekonać najmłodszych widzów, że dbanie o środowisko może stać się wspaniałą przygodą.

fot. mat. teatru

Glonuś i drużyna Eko-Syreny

Jak segregować śmieci? Czy w lesie można rozpalić ognisko? Jak zadbać o to, żeby woda w Wiśle i innych rzekach była czysta? Co my sami możemy zrobić, by zatroszczyć się o środowisko i zyskać miano Eko-Bohatera?

Na te eko-pytania oraz mnóstwo innych odpowie dzielna drużyna mapetów Eko-Syreny, czyli glon Glonuś, syrena Wanda i chłopiec o imieniu Wojtek.

Na spektakle zapraszamy:

21 i 22 maja, godz. 11.00

Kup bilet

Kot w butach

Najmłodszy z trzech braci młynarza otrzymuje w spadku po ojcu jedynie... kota.

Chłopiec i sympatyczny zwierzak szybko się zaprzyjaźniają, a próbą ich braterstwa jest wspólna podróż pełna przygód, porywającej muzyki i tańca. Na drodze spotykają wiele barwnych postaci, które uczą młodego młynarczyka pracowitości i wiary we własne siły. Kiedy okazuje się, że największym marzeniem chłopca jest poznanie prawdziwej królewny, Kot postanawia nieco pomóc losowi. Czy każde marzenie da się spełnić? Niełatwy to plan, ale dla Kota w Butach nie ma rzeczy niemożliwych!

Na spektakle zapraszamy: 

12 czerwca, godz. 11.00 i 14.00 

Terminy dla grup szkolnych

25 i 26 maja, godz. 14.00 

Kup bilet

Dzieci z Bullerbyn

Zwariowane przygody paczki przyjaciół z Bullerbyn. Opowieść, którą zna niemal każdy, bo powieść Astrid Lindgren to szkolna lektura a zarazem jedna z ukochanych książek dzieciństwa wielu pokoleń.

Na spektakle zapraszamy:

28 i 29 maja, godz. 11.00 i 14.00

1 czerwca, godz. 17.30

Kup bilet

Źródło:

Materiał nadesłany