EN

16.12.2021, 13:39 Wersja do druku

Warszawa. Sobota w Klubie Komediowym

proj. Michał Jońca / mat. teatru

Marsjanie atakują rodzinę Nowakowskich – sitcom impro | NOWOŚĆ, 18.12 godz. 19.00 | Rakieta Klub |

Marsjanie niszczą polską rodzinę! I to w sitcomie improwizowanym! Co by było, gdyby kosmita, posiadający 40 płci i stratosferyczną ratę kosmicznego kredytu, emigrant za zarobkiem, wylądował w Polsce? A gdyby wylądował statkiem kosmicznym w dieslu, przerywając celebrację sobotniego grilla?

Jeśli znacie i lubicie kultowy serial z lat 80. „Alf”, to pokochacie Nowakowskich! To przeciętna polska rodzina (tacy „nasi Tannerowie”), która – ze względu na benefity w socjalu – zmuszona jest gościć u siebie niesfornego przybysza z kosmosu. Nasz Marsjanin jest równie uroczy, co krnąbrny, chce korzystać z ziemskiego Tindera, a w weekendy wymyka się nocą na bulwary wiślane. ET, który na dodatek szuka posady w IT. Wydaje się szybko asymilować, jednak jego pobyt na planecie Ziemia ma ukryty cel…

grafika: Michał Rzecznik (Rzeczor)

Bilety: 35 zł

500 stron plus pt. „Czytasz, nie idę z Tobą do łóżka”, 18.12 godz. 20.15 | Klub Komediowy |

Oto komediowy program: 500 stron plus! Realnie najbardziej odczuwalna pomoc dla osób permanentnie niedoczytujących książek: rodziców, doktorantów, korpozakładników, ministrów kultury… Dla każdego! Co prawda nasze świadczenia realizujemy na scenie teatralnej – niemniej, beneficjenci naszego programu nie muszą składać żadnych wniosków ani zaświadczeń o wynikach matury z języka polskiego.

Ciekawi cię, jak cytować bez zrozumienia? Chcesz wiedzieć, czy oczytanie naszej kadry zmieni coś w historii polskiej piłki nożnej? A może odkąd zaprzyjaźnione małżeństwo księgarzy wspomniało przy tobie o zabawie w doktora Judyma i pozycji na rozdartą sosnę, nurtuje cię kwestia przełamywania rutyny w alkowie za pomocą lektur? Nasz autorski dodatek sceniczno-literacki odpowie na wszystkie te pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości natury bibliofilskiej! A jako że spektakl grany jest w pobliżu baru, doradzimy, ile wypić wina – do Harlekina, i czy wystarczy literek – do literek.

Prozaicznym mecenasem wieczoru są Woluminy z Wołomina. 

Bilety: 40/30 zł

Źródło:

Materiał nadesłany