EN
30.12.2020, 13:13 Wersja do druku

Warszawa. „Rycerz gwiazdy wigilijnej” online w Teatrze Lalka

Od 1 stycznia o godz. 12.00 do 6 stycznia do 23.59 na portalu e-wejsciowki.pl i na stronie internetowej Teatru Lalka będzie można wykupić dostęp online do spektaklu „Rycerz gwiazdy wigilijnej”.

fot. mat. teatru

Jest to spektakl w reżyserii Jarosława Kiliana, z muzyką Grzegorza Turnaua. Autorem scenografii i lalek jest znany ilustrator Józef Wilkoń.

Cena biletu 20 zł.

Po wykupieniu dostępu, link będzie aktywny przez 48h.

Bilety można zakupić poprzez stronę internetową teatru: teatrlalka.pl lub portal www.e-wejsciwki.pl.

Osieroconemu synowi króla pisana jest wspaniała przyszłość. Ale nim się ona ziści młodzieniec musi poznać, co znaczy ubóstwo, przeżyć zniewagi i wygnanie.  Gotfryd zdobywa rękę ukochanej, broni ojczyzny, wyprowadza w pole samego diabła. Czy uda się mu odzyskać tron? Droga, którą odbywa, pełna jest przygód i niebezpieczeństw. Ma ona charakter inicjacyjny – bohater, pokonując zło, na własnej  doświadcza smaku pogardy i zwycięstwa. Historia Rycerza Niezłomnego zostanie opowiedziana w teatrze przez aktorów animujących drewniane figury – lalki autorstwa Józefa Wilkonia.

Spektakl został sfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Projekt współfinansuje Biuro Kultury m.st Warszawy. 

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne