EN
23.03.2022, 15:59 Wersja do druku

Warszawa. Rusza sprzedaż biletów na majowe spektakle Teatru Kwadrat

Rusza sprzedaż biletów na majowe spektakle Teatru Kwadrat. Repertuar jest już dostępny na stronie teatrkwadrat.pl.

fot. mat. teatru

Spotkajmy się w Teatrze Kwadrat w tym najpiękniejszym miesiącu roku!

W maju zapraszamy m.in. na „Kłamstewka” Joe DiPietro. Ten znakomity spektakl w gwiazdorskiej obsadzie i reżyserii Pawła Wawrzeckiego wraca na scenę po dłuższej przerwie. Kto nie zna perypetii Billy’ego i Jane, młodego małżeństwa w kryzysie z „uroczymi” rodzicami w tle, musi czym prędzej nadrobić te braki. Znakomita zabawa gwarantowana.

Podobnie rzecz ma się z „Ciotką Karola 4.1” Robina Hawdona, gdzie w roli tytułowej zobaczymy rewelacyjną Lucynę Malec oraz… Patryka Pietrzaka. Przedstawienie w nowej wersji zadebiutowało na deskach Kwadratu pod koniec 2021 roku i już zdążyło podbić serca publiczności. Warto sprawdzić osobiście, na czym polega jego fenomen.

Na Scenie Kameralnej, która w kwietniu otrzyma imię naszego Mistrza Jana Kobuszewskiego nowość -  spektakl „Nieostrość widzenia”. Wyjątkowy monodram Ewy Ziętek z okazji jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej tej znakomitej aktorki, według tekstu Remigiusza Grzeli.

Gorąco zapraszamy także na „4000 dni” Petera Quiltera, pełną ciepła i humoru opowieść o poszukiwaniu miłości w reżyserii Wojciecha Malajkata.  Na scenie Ewa Wencel, Andrzej Nejman i Patryk Pietrzak.

Źródło:

Materiał nadesłany