EN

28.09.2022, 19:02 Wersja do druku

Warszawa. Rozrywkowa jesień na Scenie Relax

Odczaruj jesienną aurę śmiechem, wzruszeniem, zachwytem i rozrywką na najwyższym poziomie w Scenie Relax. W październiku na deskach teatru pojawią się nie tylko spektakle, ale także koncerty, stand-upy i oryginalne występy gościnne.

Zapraszamy ponownie do dzielnicy Skid Row w Los Angeles - wyjątkowo „krwiożerczy" musical LITTLE SHOP OF HORRORS już 7 i 8 października! Kupując bilety on-line na naszej stronie internetowej na hasło LITTLE -10% zniżki na bilety! Kilka dni później, bo 12 października mogą Państwo zobaczyć zespół „Czas dla nas” i Grupę MoCarta w wyjątkowym koncercie TRZY KONSTANCJE i MOCART – pełnym humoru i muzyki światowych mistrzów.

Nie przegap najlepszej rozrywki października!

Zobacz nasz repertuar

Telewizja kłamie

13 października, godz. 19.00

To komedia, która rozbawia do łez! „Telewizja Kłamie" to wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu w doborowej obsadzie (m.in.: Tamara Arciuch, Adam Fidusiewicz, Bartosz Opania)! Poznaj całą prawdę o kłamstwach w telewizji i zobacz, co dzieje się po wyłączeniu kamer i zejściu z wizji!

Kup Bilet

The Strings

18 października, godz. 19.00

Czyli sex, drugs & disco w wykonaniu gwiazdorskiej obsady: Wojciecha Brzezińskiego, Michała Koterskiego, Bartosza Żukowskiego, Krzysztofa Wieszczka, Piotra Borowskiego. Wciągający spektakl komediowy o przyjaźni, życiowych zakrętach i miłości do muzyki. Uwaga! Tak dobra rozrywka uzależnia! Na hasło DISCO obowiązuje PROMOCJA -20%!

Kup Bilet

Spaghetti Poloneze

23 października, godz. 17.00

Znając sympatię Polaków dla włoskiej piosenki, Monika Mariotti przygotowała recital największych przebojów, m.in.: „Felicita”, „Mambo Italiano”, „Volare”, „Marina” oprawionych dowcipnym komentarzem, przybliżającym włosko-polskie kontrasty kulturowe. To koncert, stand-up i kabaret w jednym, czyli ponad godzina wyśmienitej zabawy!

Kup Bilet

KASA BILETOWA

tel. 22 375 98 00

mail: [email protected]

Źródło:

Materiał nadesłany