EN
28.01.2022, 12:52 Wersja do druku

Warszawa. Rozmowa z Henrykiem Niebudkiem

W ramach cyklu „Mój Dramatyczny. Spotkania” zapraszamy na rozmowę z Henrykiem Niebudkiem – aktorem Teatru Dramatycznego. Premiera nagrania 31 stycznia o godz. 19.00 na kanale YouTube Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy.

fot. proj. grafiki Joanna Zemanek, fot. Krzysztof Beliński/mat. teatru

Od 17 lat pracuje w Teatrze Dramatycznym. Wcześniej przez ponad 20 lat występował w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Grał w przedstawieniach Jerzego Jarockiego, Krystiana Lupy, Jerzego Grzegorzewskiego, Roberta Wilsona, Pawła Miśkiewicza. Możemy podziwiać go w najnowszej premierze "Rewizora" w reżyserii Jurija Murawickiego, gdzie jako Horodniczy pyta: "Z czego się śmiejecie?"

Zapraszamy na spotkanie z Henrykiem Niebudkiem!

Premiera nagrania spotkania odbędzie się na kanale YouTube Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy 31 stycznia (poniedziałek) o 19:00.

Prowadzenie: Wojciech Majcherek

Link do nagrania: https://youtu.be/x9Z4Z1ZLIMQ


W ramach cyklu „Mój Dramatyczny. Spotkania” zapraszamy na spotkania z aktorkami i aktorami, którzy będąc wybitnymi indywidualnościami, współtworzyli legendę zespołu Teatru Dramatycznego m. st. Warszawy. Zagrali znakomite role w przedstawieniach, które przeszły do historii tej sceny. Cieszyli się uznaniem i pozostają wciąż w żywej pamięci publiczności.
Chciałabym zwrócić szczególną uwagę na możliwość obejrzenia rozmowy z Barbarą Krafftówną. Ponadto za nami spotkania z: Magdaleną Zawadzką, Małgorzatą Niemirską, Jadwigą Jankowską-Cieślak, Maciejem Prusem, Mają Komorowską, Piotrem Fronczewskim, Adamem Ferencym, Danutą Stenką, Haliną Łabonarską, Januszem R. Nowickim, Wojciechem Duryaszem i Karolem Strasburgerem. Można je obejrzeć tutaj: MÓJ DRAMATYCZNY NA YT

Więcej o historii Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy w wirtualnym archiwum: http://moj.teatrdramatyczny.pl/

Źródło:

Materiał nadesłany