EN

7.12.2020, 09:15 Wersja do druku

Warszawa. Propozycja prezentowa Teatru Kwadrat

Inne aktualności

Początek grudnia to idealny czas, by pomyśleć o świątecznych prezentach. W tym roku zamiast tradycyjnego vouchera Teatr Kwadrat proponuje jego wirtualny odpowiednik, dzięki któremu obdarowany będzie mógł obejrzeć wybrany spektakl Teatru Kwadrat online*, bez wychodzenia z domu.

Voucher do platformy VOD to idealna propozycja prezentowa dla wszystkich miłośników teatru. Szczegóły na teatrkwadratonline.pl.

*z wyjątkiem spektakli specjalnych, np. przedstawienia sylwestrowego

PODARUJ ŚWIĘTA SENIOROM

Święta to także czas dzielenia się. Wraz z działającą przy Teatrze Kwadrat Fundacją na rzecz upowszechniania kultury, która prowadzi również bistro, zainicjowaliśmy akcję „Podaruj święta seniorom razem z Kwadrat Bistro Art”. Od 1 grudnia w bistro dostępne jest świąteczne menu. Częściowy dochód z jego zakupu zostanie przeznaczony na przygotowanie kolacji wigilijnej dla seniorów, podopiecznych Fundacji Pomocy Seniorom i Kresowiakom. W akcję zaangażowali się także aktorzy Teatru Kwadrat. Zachęcamy Państwa do składania zamówień w bistro lub wsparcia akcji poprzez wpłaty na konto 42 1240 1040 1111 0011 0302 2049. 

Więcej o akcji „Podaruj święta seniorom razem z Kwadrat Bistro Art”.

SYLWESTER ŚLUB DOSKONAŁY ONLINE

Jak co roku zapraszamy Państwa do spędzenia sylwestrowego wieczoru z Teatrem Kwadrat. Tym razem w formie teatru online. Specjalnie na Sylwestra, tylko w ten jeden wieczór, na naszej platformie VOD dostępny będzie spektakl „Ślub doskonały” Robina Howdona w gwiazdorskiej obsadzie, z udziałem  Pawła Małaszyńskiego, Andrzeja Nejmana, Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Katarzyny Glinki. Przedstawienie zostało zarejestrowane na scenie Teatru Kwadrat w 2018 r., za zgodą autora możemy pokazać je Państwu w Sylwestra. Start o godz. 20.00. Bilety na www.teatrkwadratonline.pl. Warto pożegnać stary rok i powitać nowy w szampańskich nastrojach z Teatrem Kwadrat.  

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne