EN

6.11.2020, 15:11 Wersja do druku

Warszawa. Premiera spektaklu "2020: Burza" odwołana

Premiera spektaklu "2020: Burza" w reż. Grzegorza Jarzyny w TR Warszawa zaplanowana na 6 listopada została odwołana.

mat. teatru

Dziś otrzymaliśmy informację, która stawia nas w sytuacji podjęcia bardzo trudnej decyzji. Ze względu na troskę o bezpieczeństwo zespołu aktorsko-realizatorskiego, związanego z możliwością zagrożenia zarażeniem COVID-19, z ogromną przykrością w imieniu zespołu TR Warszawa informuję, że jesteśmy zmuszeni odwołać dzisiejszą premierę spektaklu “2020: Burza” w reż. Grzegorza Jarzyny oraz streaming spektaklu zaplanowanym na sobotę 7 listopada 2020. Informacje na temat nowych terminów prezentacji “2020: Burza” podamy w najbliższym możliwym czasie.

WYMIANY I ZWROTY BILETÓW NA PREMIERĘ 6 LISTOPADA

Zgodnie z regulaminem możliwa będzie wymiana biletów na spektakl “2020: BURZA”, który miał odbyć się w dniu 6 listopada (dziś) w TR Warszawa/ATM Studio na voucher. Możliwy jest również zwrot kosztów. W sprawie wymian na voucherów i zwrotów prosimy o kontakt mailowy z kasą TR Warszawa [email protected] lub pod numerem telefonu tel. 505 283 185 czynnym pon–pt., godz. 10.00–17.00.

WYMIANY I ZWROTY BILETÓW NA STREAMING SPEKTAKLU NA PLATFORMIE TR ONLINE

Wszystkie widzki i widzowie, którzy kupili bilety na spektakl streamingowany 7 listopada br., dostaną wkrótce informację mailową dotyczącą możliwości wymiany biletów na kolejny streamingowy tytuł z repertuaru TR Warszawa.

Informacje na temat nowych terminów prezentacji “2020: Burza” podamy w najbliższym możliwym czasie.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne