EN
15.02.2021, 15:48 Wersja do druku

Warszawa. Premiera farsy "Miłość jako jednostka chorobowa" w Teatrze Rampa

25 lutego w Teatrze Rampa odbędzie się premiera prasowa farsy "Miłość jako jednostka chorobowa" w reż. Grzegorza Mrówczyńskiego. Kolejne spektakle 26, 27 i 28 lutego.

fot. mat. teatru

Miłość niejedno ma imię, a z pewnością wiele twarzy. Podobno atakuje przez oczy, mąci umysł, rani serce i nierzadko wychodzi bokiem. Brzmi jak choroba, dlatego też często potrzebuje lekarza i przestrzeni, aby zostać uleczoną, odnowioną a czasami,... aby zostać z niej wyleczonym. 

I tak trafiamy do gabinetu Psychoterapii dla Małżeństw i Par razem z bohaterami naszej najnowszej komedii pt. ”Miłość jako jednostka chorobowa”. Intrygującą plejadę pacjentów przyjmuje tu dr Anna - sceptyczna wobec sensu ratowania związków i zalecająca wszystkim rozwody. Jej Asystentka uporczywie wierząca w idealną miłość, postanawia udowodnić sobie i szefowej, że przez tydzień odnajdzie swoją drugą połówkę. Tymczasem wystarczył 1 dzień, aby miłość i szaleństwo nieznajomego mężczyzny przewróciło życie cynicznej Terapeutki do góry nogami. Zabawne dialogi, kontrastowe postacie i nieco irracjonalny humor sytuacyjny gwarantują doskonałą zabawę. Wisienką na torcie są wykonywane przez bohaterów spektaklu znane przeboje współczesnej polskiej piosenki. Usłyszymy zatem takie ponadczasowe przeboje jak: „Wyszłam za mąż zaraz wracam”, „Gdzie Ci mężczyźni...”, „Lepszy model”, „Babę zesłał Bóg”, „Nie wierz nigdy kobiecie”, „Byłaś serca biciem”,  „Kiedyś cię znajdę” i wiele innych. Zaskakujące, jak te piosenki pomimo swojego słusznego wieku, idealnie pasują do współczesnych historii i rozterek nie tylko małżeńskich. Zapraszamy do Teatru Rampa na niezwykle skuteczną terapię śmiechem i znanymi lubianymi piosenkami.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne