Natalia Sikora i Marcin Januszkiewicz - dwójka młodych aktorów przyjaźniących się od czasów szkolnych - połączą siły, by w Teatrze Studio dać niezapomniany koncert dla wszystkich, którym nie jest obce bardziej poetyckie oblicze piosenki.
Ona w tym roku wygrała drugą edycję "The Voice of Poland" i została laureatką SuperDebiutów w Opolu. - Gdybym nie śpiewała, już dawno bym nie żyła - mówi. On chętnie sięga do repertuaru Agnieszki Osieckiej, przed rokiem otrzymał wyróżnienie i nagrodę dziennikarzy na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, a teraz zbiera świetne recenzje za rolę w spektaklu według dramatu "Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku" Doroty Masłowskiej. W najbliższy weekend Sikora i Januszkiewicz spotkają się na scenie Teatru Studio na wspólnym koncercie, a właściwie dwóch - w sobotę (28 września) o godz. 19 i w niedzielę (29 września) o 16. Publiczność usłyszy utwory m.in. Janis Joplin, Jimiego Hendrixa, Czesława Niemena, Seweryna Krajewskiego czy wspomnianej Osieckiej. Została niewielka ilość biletów - od 37 zł.