EN

4.12.2020, 08:34 Wersja do druku

Warszawa. Mikołajki z "Awanturą w mollDurze" online

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury zaprasza najmłodszych Widzów wraz z rodzicami do aktywnego udziału w specjalnym, teatralnym wydarzeniu „Mikołajki z Awanturą w mollDurze online”. 

mat. teatru

Tytułowy mollDur to muzyczny, wyimaginowany świat głównej bohaterki Wioli, która przemierzając go spotyka na swojej drodze różne postacie, między innymi: knującą Baba Jagę, krasnoludki, szalonego Białego Królika, króla Harmoniusza. Każde takie spotkanie, to zabawna przygoda i niesie ze sobą pouczającą lekcję. A co się wydarzy, kiedy do krainy zawita Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów, a na scenie pojawi się śnieg?

Bądźcie z nami! 6 grudnia o godzinie 12.00 prosto ze sceny Mazowieckiego Teatru Muzycznego w Waszych domach zagoszczą „Mikołajki z Awanturą w mollDurze”. Nie zabraknie animacji, zabawy, piosenek i rozmów z mieszkańcami mollDura. Bilety w cenie 10 zł, dostępne na platformie live.bilety24.pl

Na scenie: Paulina Grochowska, Jeremiasz Gzyl, Zuzanna Makowska, Karol Osentowski, Sylwia Przetak, Kamil Zięba. Prowadzenie – Weronika Szczurowska (Happy Dance Studio). 

Więcej informacji na profilu facebookowym Teatru (www.facebook.com/Mteatr) oraz stronie internetowej Teatru (www.mteatr.pl).

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne