EN

2.07.2021, 14:29 Wersja do druku

Warszawa. List Prezydenta SIBMAS do uczestniczek i uczestników kongresu

Kongres SIBMAS odbędzie się w Warszawie wiosną 2022.

fot. Piotr Jaruga

Poniżej publikujemy list Prezydenta SIBMAS Alana Jonesa o powodach przełożenia pierwotnej daty Kongresu w formie stacjonarnej:

Drogie uczestniczki i uczestnicy Kongresu SIBMAS,

mamy nadzieję, że pomimo trudnej sytuacji czujecie się dobrze.

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego poinformował Komitet Organizacyjny Kongresu SIBMAS o utrzymujących się trudnościach logistycznych i zdrowotnych (w całej Europie – red.), związanych z organizacją wydarzenia, nawet w formie hybrydowej, jesienią tego roku w Warszawie. Skutki pandemii w dużym stopniu skomplikowały nasze życie i miały znaczący wpływ na programy konferencji wielu organizacji badawczych. Dlatego z przykrością postanowiliśmy ponownie przełożyć proponowane przez nas wrześniowe wydarzenie na wiosnę 2022.

Dobra wiadomość jest taka, że wspólnie z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego chcielibyśmy 28 października zorganizować wydarzenie online. Dzięki temu osoby z różnych stron świata, które nadal nie mogą podróżować, będą mogły wziąć w nim udział. Dalsze informacje o tym ekscytującym spotkaniu wyślemy latem. W trakcie wydarzenia przyjrzymy się wpływowi, jaki pandemia wywarła na nasze życie zawodowe oraz na sektor bibliotek, archiwów i muzeów.

Dziękujemy za Waszą wytrwałość i zrozumienie. Wszyscy mamy nadzieję, że sprawy idą w dobrym kierunku i będziemy mogli spotkać się na żywo lub online wiosną 2022.

Z najlepszymi życzeniami,

Alan Jones

Prezydent SIBMAS

Pliki do pobrania

Źródło:

Materiał własny

Wątki tematyczne