28.01.2021, 15:56 Wersja do druku

Warszawa. Gorączka sobotniej nocy w Teatrze Kwadrat

Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski zagoszczą na scenie Teatru Kwadrat w interaktywnym muzycznym show „Tercet czyli Kwartet” 13 lutego, czyli w ostatnią sobotę karnawału. Transmisja online rozpocznie się o godz. 20.00.

fot. mat. teatru

W repertuarze przegląd światowych i polskich przebojów lat 70., 80. i 90. Wśród nich największe hity zespołów ABBA, Queen, Bee Gees, ale też piosenki Krzysztofa Krawczyka oraz wiązanki utworów włoskich i hiszpańskich.

Formację „Tercet czyli Kwartet” tworzy trójka znakomitych aktorów: Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus i kompozytor: Wojciech Kaleta. Ze swoimi przedstawieniami byli już prawie wszędzie, łatwiej byłoby wymienić, gdzie nie byli np. w Islandii (bo zimno), w Albanii (bo nie ma tam wystarczającej ilości polskojęzycznej publiczności). Tym razem wystąpią dla Państwa gościnnie na scenie Teatru Kwadrat.

Interaktywne muzyczne show formacji „Tercet czyli Kwartet” to znakomita zabawa, w którą artyści aktywnie włączą publiczność, zgromadzoną po drugiej stronie ekranu. Tego nie można przegapić!

Bilety do nabycia na stronie teatrkwadratonline.pl.

GRAMY RAZEM Z WOŚP W 29. FINALE!

W tym roku Teatr Kwadrat kwestuje z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, zbierając fundusze do eSkarbonki, czyli wirtualnej puszki dostępnej pod linkiem eskarbonka.wosp.org.pl.

Wystarczy kliknąć, by grać razem z nami i wesprzeć tegoroczny cel akcji, czyli zakup sprzętu dla oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Liczy się każda złotówka! Nasza eSkarbonka będzie aktywna do 1 lutego. Po zakończeniu zbiórki fundusze w sposób automatyczny trafią na konto WOŚP.

Żeby jeszcze bardziej zachęcić Państwa do wsparcia tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przygotowaliśmy niespodziankę. Na Darczyńcę, który zasili naszą eSkarbonkę najwyższą kwotą, czeka zaproszenie na spektakl Teatru Kwadrat dla 4 osób oraz kolacja z aktorami po spektaklu.

„ROMA I JULIAN” JUŻ NA VOD!

„Roma i Julian”, czyli komediowy popis duetu Hanna Śleszyńska i Paweł Wawrzecki po raz pierwszy online. To cieszące się ogromną popularnością na deskach Teatru Kwadrat przedstawienie zostało zarejestrowane  w warunkach studyjnych, w formie teatru telewizji, specjalnie z myślą o widzach platformy VOD. Spektakl wyreżyserował Paweł Wawrzecki, autorem tekstu jest znany z wielu komediowych produkcji Krzysztof Jaroszyński. Przedstawienie jest już dostępne na www.teatrkwadratonline.pl    

Czy on to już ON czy jeszcze ONA? Czy w szalonych czasach chirurgii plastycznej i zabiegów in vitro można być ojcem i jednocześnie siostrą?

Współcześnie w Polsce. Klinika seksuologii. Na operację zmiany płci czeka para młodych ludzi: Roma chce zostać mężczyzną, zaś leżący w sąsiedniej sali Julian - kobietą. Romę odwiedza o pokolenie od niej starszy Mąż. Zapowiada rozwód i odebranie majątku. W tym samym czasie przy łóżku Juliana lamentuje Matka, wstrząśnięta decyzją syna. Tymczasem niespodziewanie Roma i Julian mają się ku sobie…

„Roma i Julian” łączy w sobie trudny temat, jakim jest poszukiwanie własnej tożsamości z komediową lekkością właściwą dla przedstawień Kwadratu. Wartka akcja, dowcipne dialogi i zaskakujące rozwiązania to najkrótszy opis sztuki.

Bilety do nabycia na stronie teatrkwadratonline.pl.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne