EN
8.12.2021, 12:57 Wersja do druku

Warszawa. "Dobrze się kłamie" - wieczór sylwestrowy ze Spektaklove na Scenie Relax

Ostatni wieczór 2021 roku musi być szczególny. Spektaklove gwarantuje spotkanie z gwiazdami, pełne zwrotów akcji, śmiechu i dobrej zabawy. 

fot. mat. teatru

"Dobrze się kłamie” na Scenie Relax, czyli sylwestrowa kolacja przyjaciół, która zamieni się w grę, a jej skutki mogą okazać się zaskakujące. Co z tego może wyniknąć? Sprawdźcie koniecznie z przyjaciółmi! 

Bądźmy RAZEM! 

Obsada sylwestrowa: Katarzyna Kwiatkowska, Marta Ścisłowicz, Olga Bołądź, Przemysław Sadowski, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Marcin Hycnar.

"Dobrze się kłamie" - astronomicznie zabawny spektakl o układach międzyludzkich. Ten kameralny komediodramat był jednym z największych filmowych sukcesów kasowych 2016 roku. Adaptację oraz tłumaczenie przygotował Bartosz Wierzbięta - mistrz dowcipnych dialogów, znany między innymi ze "Shreka" i "Pingwinów z Madagaskaru". 

Czy zastanawialiście się kiedyś, kto spośród Waszych przyjaciół coś ukrywa? Kto kłamie codziennie albo przynajmniej "nieco ściemnia"? A może by tak zacząć grać w otwarte karty? Co z tego może wyniknąć? Zanim sprawdzicie to w domu, wybierzcie się koniecznie do teatru na "Dobrze się kłamie". Grupa przyjaciół co jakiś czas, spotyka się na kolacji. Tym razem planują wspólnie oglądać zaćmienie księżyca. Jego fazy, według wielu wierzeń, wpływają na nasze zachowanie i nastrój. Ludzie mogą stać się nieprzewidywalni... Zaczęło się jak zwykle. Żarty, ploteczki, docinki - jak to wśród przyjaciół: wesoło. Do czasu, gdy ktoś zaproponował grę. Co stanie się, kiedy wszyscy podzielą się zawartością swojego telefonu, ujawnią maile i smsy? Komu „ściemnianie" wyjdzie na dobre, a kto się całkowicie pogrąży?

"Dobrze się kłamie"

Spektaklove na scenie Relax

31 grudnia, godz. 17.00 i 20.30

BILETY: https://www.spektaklove.pl/spektakl/34/pokaz

Źródło:

Materiał nadesłany