EN

8.07.2021, 08:39 Wersja do druku

Warszawa. Bilety Ad Hoc! na „Raj dla opornych” w reż. Krystyny Jandy

Teatr Polonia zaprasza do gry-zabawy Ad Hoc!, która jest wyjątkowym sposobem na zdobycie tańszych biletów na wybrane spektakle z repertuaru obu scen. Na krótki czas przed terminem wskazanych w grze tytułów można kupić bilety wstępu w cenie 40 zł.

fot. Ola Grochowska

Bilety Ad Hoc! są dostępne jedynie bezpośrednio w kasach teatrów. Można je zarezerwować drogą mailową pod adresem: [email protected]  lub telefonicznie: 22 622 21 32. Bilety objęte promocją są rezerwowane na 24 godziny.

W najbliższym czasie do zdobycia bilety na spektakl „Raj dla opornych” na podstawie tekstu Michele Riml w reżyserii Krystyny Jandy. W obsadzie spektaklu: Małgorzata Brajner, Dorota Kolak, Mirosław Baka. Ofertą objęto pokaz 11 lipca (niedziela) o godz. 19:30. 

***

Ulubieńcy publiczności Karol i Barbara (Mirosław Baka i Dorota Kolak) z „Seksu dla opornych” kilka lat później. Tym razem – jako ludzie bez pracy i pieniędzy, bez poczucia bezpieczeństwa – uczą się żyć w nowej sytuacji. Towarzyszy im Diana – siostra Barbary  (Małgorzata Brajner) – nowa postacią w historii. Jeśli „Seks dla opornych” był rodzajem terapii małżeńskiej, „Raj dla opornych” jest terapią życia.

Jak mówi reżyserka spektakl Krystyna Janda: „'Raj dla opornych' jest nie tyle dalszym ciągiem historii Karola i Barbary, co opowieścią o tych bohaterach w innej sytuacji, zajmujących się kłopotami finansowymi i rodzicielskimi, emeryturą i nieumiejętnością odnalezienia się w nowej sytuacji życiowej”.

Koprodukcja z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku

Szczegółowe zasady gry w zakładce Ad Hoc! znajdują się na stronach obu teatrów w zakładce „Bilety”.

Pełny repertuar dostępny na stronach: teatrpolonia.pl oraz ochteatr.com.pl

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne