EN
29.11.2007 Wersja do druku

Warszawa. Adepci Studia Pantomimy Teatru Mimo pracują z Robertem Wilsonem

W listopadzie adepci Studia Pantomimy Teatru Mimo działającego przy Teatrze Na Woli zostali zaproszeni do udziału próbach, warsztatach prowadzonych przez jednego z najwybitniejszych współczesnych twórców teatru, Roberta Wilsona.
Celem działań jest przygotowanie choreografii, ruchu scenicznego do najnowszej produkcji Wilsona "Faust", realizowanej przez Teatr Wielki-Operę Narodową w Warszawie.

W grudniu Studio Pantomimy Teatru Mimo zaprasza na: - Odbywające się 4 razy w tygodniu stałe zajęcia Studia Pantomimy - 13 grudnia o godz.20.00 Otwarte spotkanie w Studio Pantomimy, podczas którego zaprezentowane zostaną fragmenty nagrań przedstawień teatrów pantomimy działających na terenie Europy i USA. Wstęp Wolny! - 3-9 grudnia BUTOH BARTER 2007, Międzynarodowe Warsztaty Mistrzowskie GLOBE JINEN BUTOH z Atsushim Takenouchi. W programie oprócz zajęć warsztatowych, pokaz warsztatowy uczestników i zaproszonych gości, muzyka na żywo Hikoro Komyja, improwizacje w wykonaniu Atsushiego Takenouchi, nieformalne spotkanie z Atsuhim i Hikoro, pokaz materiałów filmowych ze zbiorów artystów. Szczegółowe informacje na temat warsztatów Butoh [email protected] 0 602 15 45 75, http://iwonakimu.blogspot.com/

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Źródło:

Materiał własny

Informacja własna

Data:

29.11.2007

Realizacje repertuarowe