16.09.2021, 11:01 Wersja do druku

Toruń. „Niesamowite przygody 10 skarpetek” znów na deskach Teatru Muzycznego

„Niesamowite przygody 10 skarpetek” (reż. Agnieszka Płoszajska) już 26 i 27 września pojawią się na deskach Teatru Muzycznego w Toruniu.

fot. mat. teatru

Bohaterki muzycznego spektaklu na podstawie znanej i lubianej książki dla dzieci autorstwa Justyny Bednarek, zapraszają na pełną przygód i tajemnic opowieść.

Naprawdę nie wiesz, gdzie się gubią, prawda? Skarpetki, oczywiście. I potem znajdujesz pojedyncze, bez pary, bo ta druga gdzieś zaginęła i nie ma jej. Gdzie się podziała? Ta tajemnica skrywa się pod pralką.

A może one wcale nie giną? Może te skarpetki po prostu wybierają... przygodę? Bo czasem, żeby odkryć, czego tak naprawdę się w życiu chce, trzeba zrobić coś nowego, coś odważnego. Bez względu na to kim się jest. Bo skarpetki – jak ludzie – bywają różne: wrażliwe, szalone, zawadiackie i romantyczne.

W każdym razie takie są bohaterki muzycznego spektaklu w reż. Agnieszki Płoszajskiej na podstawie znanej i lubianej książki dla dzieci Justyny Bednarek pt. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" w Teatrze Muzycznym w Toruniu. Spektakl twórców m.in.: "Pana Kleksa", "Jacka i Placka na tropie księżyca", "Gry wartej piernika..."

Spektakl odbędzie się 26 (godz. 14:00 i 16:30) oraz 27 września (godz. 9:00 i 11:30).
Bilety dostępne w sprzedaży: https://teatrmuzyczny.torun.pl/582/niesamowite-przygody-10-skarpetek

Źródło:

Materiał nadesłany