EN
7.02.2022, 13:46 Wersja do druku

Toruń. W weekend poprzedzający walentynki Teatr Muzyczny zaprasza na "Once"

W weekend poprzedzający Walentynki zapraszamy do Teatru Muzycznego w Toruniu na spektakl, który ma w sobie różne oblicza miłości. Rodzącego się uczucia między Dziewczyną i Chłopakiem,  rodzicielskiej  miłości matka-córka,  szczerych przyjaźni oraz namiętności do muzyki.

fot. mat. teatru

„Once” to wzruszająca miłosna opowieść o dwojgu zakochujących się w sobie ludzi, nieśpiesznie krążących ulicami Dublina. Dziewczyna – imigrantka z Czech, i Chłopak – utalentowany muzycznie Irlandczyk – nawiązują relację, której głównym spoiwem jest muzyka. Nieznani sobie bohaterowie reprezentują różne światy, ale łączy ich pasja tworzenia. To pełna wrażliwości historia dla wielbicieli muzyki granej żywo i pięknych historii miłosnych.

Spektakl, to oparty na filmie z 2007 roku musical, broadwayowski hit, zdobywca ośmiu nagród Tony, w tym za najlepszy musical, najlepszego aktora i najlepsze libretto. Także w toruńskiej produkcji usłyszymy niezapomniane utwory, dzięki którym filmowy „Once” przedarł się przebojem do świadomości widzów na całym świecie – m.in. „Falling Slowly”, nagrodzony Oscarem w 2008 roku w kategorii „najlepsza piosenka”.

Terminy: 10, 11 i 12 lutego, godz. 19:00 oraz 13 lutego, godz. 18:00. Bilety dostępne są w Biurze Obsługi Widza przy ul. Żeglarskiej 8 lub online: https://teatrmuzyczny.torun.pl/753/once

fot. mat. teatru

Źródło:

Materiał nadesłany