12.08.2020, 12:13 Wersja do druku

Szczecin. Rozpoczyna się Festiwal Komedii SZPAK

Inne aktualności

14. Festiwal Komedii SZPAK odbywa się miedzy 11 a 15 sierpnia. Program orzeźwi każdego fana dobrego humoru.

W piątek i w sobotę, tradycyjnie już na Festiwalu Komedii SZPAK, odbędzie się Szpaczek Dla Dzieci. Aktorzy Impro z Krypty wyruszą razem z dziećmi do krainy fantazji, gdzie wszystko może się wydarzyć. Wspólnie odkryją bajki, które nigdy jeszcze nie zostały opowiedziane i nigdy więcej się nie powtórzą. Oba wydarzenia o godz. 12 na dużym dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich.

W piątkowy wieczór kolejna nowość dla fanów - plenerowa Gala Stand-Up w Zamku. Na scenie najlepsze programy i premierowe żarty zaprezentuje      sześciu  komików. Wszystko wiście wakacyjnym, letnim klimacie na niezwykle kameralnym        dziedzińcu Zamku. Na scenie: Paweł Chałupka, Michał Kutek, Maciej Brudzewski, Bartosz Gajda, Tomek Nowaczyk i Marcin Zbigniew Wojciech. Gospodarzem wieczoru   będzie   Grzegorz Dolniak. Start o godz. 20.

Natomiast o godz. 21.30, w tym samym miejscu, rozpocznie się Szczecin Impro Show - wieczór gier improwizowanych w wykonaniu aktorów szczecińskich teatrów, którzy od kilku lat tworzą lokalną scenę impro pod szyldem Impro z Krypty. To publiczność zdecyduje o rolach, jakie zagrają, tematach, jakie poruszą, emocjach, jakie będą musieli pokazać na scenie. Dynamiczna i interaktywna formuła w wykonaniu Impro z Krypty to wybuchowy wieczór pełen zwrotów akcji.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Rozpoczyna się Festiwal Komedii SZPAK. Będzie dużo śmiechu

Źródło:

Głos Szczeciński nr 188

Tematy w toku