EN

1.09.2020, 08:35 Wersja do druku

Szczecin. Jesienne Spoiwa Kultury w niecodziennej odsłonie

Festiwal Spoiwa Kultury 2020 odbędzie się w nietypowej, jesiennej odsłonie. Wydarzenia będą mogli oglądać nie tylko mieszkańcy Szczecina, ale też widzowie z całego świata.

W tym roku z większości wydarzeń, które odbędą się na Spoiwach Kultury, będą prowadzone relacje online. Impreza będzie trwać od 22 do 26 września oraz od 30 września do 4 października.

W ciekawych miejscach

Na tegoroczne Spoiwa Kultury składać się będą performance muzyczne, spektakle, instalacje, doświadczenia VR. Festiwal odbędzie się w miejscach niecodziennych: Puszczy Bukowej, na przeszklonym tarasie wieży widokowej szczecińskiej katedry, placu Solidarności, dzielnicy Niebuszewo i kilku innych.="#anchorlink">

Artyści przeprowadzą ćwiczenia z dystansu solidarnego, wyśpiewają polifoniczne pieśni korsykańskie, opowieścią pomogą wsłuchać się w historię i głos natury, pomogą zanurzyć się w dźwięki muzyki żydowskiej, zaproszą Becketta do VR-owego świata, opowiedzą o kobiecości, szukaniu śladów i fenomenie pamięci..

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Spoiwa Kultury w niecodziennej odsłonSpoiwa Kultury w niecodziennej odsłonie. Wiemy, jak w tym roku będzie wyglądać popularny festiwal

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Szczecin” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Wątki tematyczne