EN

6.03.2021, 14:30 Wersja do druku

Szczecin. Co jest grane? Dużo propozycji na ten weekend, nie tylko w wersji online

Inne aktualności

Zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą coś dla siebie w weekendowych wydarzeniach kulturalnych w Szczecinie. Zobaczymy m.in. eksperymentalny spektakl w Operze na Zamku, sztukę tworzenia origami czy warsztaty łączące muzykę ze zmysłami.

Szczecińskie placówki kulturowe proponują coraz więcej wydarzeń stacjonarnych, choć nie brakuje jeszcze propozycji w wersji online. Muzea, teatry czy kina funkcjonują w reżimie sanitarnym, obowiązuje nakaz noszenia maseczek, a sale mogą być wypełnione w 50 proc.

Co ciekawego można zobaczyć w ten weekend w Szczecinie? Poniżej przedstawiamy ofertę m.in. Opery na Zamku, Teatru Pleciuga, Filharmonii czy 13 muz.

W poniższych propozycjach nie zostało uwzględnione kino Pionier, którego repertuar można znaleźć na stronie kino-pionier.com.pl/repertuar.

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza

Tytuł: Raniutto – Sensorki

Data: 6 marca, godz. 11

Cena: bezpłatnie

Opis: Na Facebooku oraz kanale YouTube Filharmonii odbędą się warsztaty dla dzieci (1-6 lat) i ich rodziców na temat tego, jak łączyć poszczególne zmysły z tym jednym, dla muzyki najistotniejszym – zmysłem słuchu. Zaprezentowane zostaną odkrywcze i angażujące zmysły ćwiczenia muzyczne, które porwą do zabawy nawet najbardziej opornego kilkulatka.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Co jest grane w Szczecinie? Dużo propozycji na ten weekend, nie tylko w wersji online

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Szczecin” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

al

Data publikacji oryginału:

06.03.2021 09:06

Wątki tematyczne