09.11.2019 Wersja do druku

Sosnowiec. Noc Teatrów Metropolii w Teatrze Zagłębia

Noc Teatrów Metropolii - jedyna taka noc w roku: bezsenna, kolorowa i pełna wrażeń - odbędzie się w tym roku 9 listopada.
Teatr Zagłębia przygotował pokaz spektaklu "Tartuffe" - znany również pod tytułem "Świętoszek" klasyczny dramat Moliera o fasadowej religijności i przebiegłej grze pozorów - a także szereg atrakcji specjalnych... z barokiem w roli głównej.

Zapraszamy, w tę wyjątkową noc - daj się porwać magii teatru! Organizatorem Nocy Teatrów Metropolii jest Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia. Program: 18:00-19:45 "Tartuffe", Molier, reż. Rudolf Zioło Znany również pod tytułem "Świętoszek" klasyczny dramat Moliera o fasadowej religijności i przebiegłej grze pozorów. 19:50-21:00 Barokowa fotobudka Stwórz z nami własną barokową stylizację i zapozuj do zdjęcia z bohaterami spektaklu "Tartuffe". Czekają nasi aktorzy, fotograf, a także barwne kostiumy, finezyjne peruki i rekwizyty z epoki. 19:50-20:30 Recital muzyki barokowej Kameralny koncert najbardziej znanej muzyki barokowej w wykonaniu Irminy Obońskiej-Toporowskiej (klawesyn) i Wioletty Wysopal (flet barokowy traverso) 20:30-21:30 i 21:30-22:30 Nocne zwiedzanie teatru Brak wolnych miejsc. Zajrzyj w niedostępne na co dzień dla widzów przestrzenie teatru - kulisy sceny, garderoby i rekwizytornie. Przewodnikiem po teatralnych zakamarkach będzie

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Źródło:

Materiał własny

Materiał nadesłany

Data:

09.11.2019

Realizacje repertuarowe