EN

11.06.2021, 13:40 Wersja do druku

Słupsk. Premiera "Wieczoru kawalerskiego" w Nowym Teatrze

Po miesiącach prób w dniu jutrzejszym, 11 czerwca o godz. 19:00, odbędzie się premiera  spektaklu "Wieczór kawalerski" w reżyserii Pawła Pitery.

fot. Magdalena Tramer/mat. teatru

Po burzliwym wieczorze kawalerskim przyszły pan młody budzi się w zarezerwowanym na noc poślubną hotelowym pokoju u boku pięknej, lecz… kompletnie sobie nieznanej kobiety. Za chwilę pojawi się panna młoda, obsługa przyjęcia i goście weselni. Każda próba wyjścia z tak zagmatwanej sytuacji wpędza naszych bohaterów w coraz większe opały.

Czy uda im się wybrnąć z kłopotów? Co jeszcze może przydarzyć się w hotelowym apartamencie? Jak uniknąć kompromitacji i katastrofy? A może los podpowie im rozwiązanie, którego nie nikt wcześniej nie planował?

„Wieczór kawalerski” to pełna nieoczekiwanych zbiegów okoliczności, przebieranek i zwrotów akcji, rozgrywająca się w zawrotnym tempie błyskotliwa komedia omyłek. Spektakl iskrzy dowcipem i ciętymi dialogami bawiąc widzów na całym świecie już od 1994 roku. Klasyka gatunku autorstwa Robina Hawdona, reżyseria specjalisty farsowej sceny Pawła Pitery, barwna scenografia Barbary Guzik oraz cały zespół Nowego Teatru w obsadzie gwarantują, że „Wieczór kawalerski” to z pewnością dobry pomysł na wieczór w teatrze!

A w repertuarze:

„Wieczór kawalerski” 12 – 13 oraz 18 – 20 czerwca, 13 – 15 sierpnia godzina 19:00

https://nowyteatr.pl/spektakle/wieczor-kawalerski-2/

„Seks dla opornych” - 23 i 24 czerwca godzina 19:00
https://nowyteatr.pl/spektakle/seks-dla-opornych/

„Projekt Leśmian” - 6 – 8 oraz 20-22 sierpnia godzina 19:00
https://nowyteatr.pl/spektakle/projekt-lesmian/

„Pomoc domowa” 27 - 29 sierpnia godzina 19:00
https://nowyteatr.pl/spektakle/pomoc-domowa/

fot. Magdalena Tramer/mat. teatru

Źródło:

Materiał nadesłany