EN
10.06.2021, 09:24 Wersja do druku

Rzeszów. Wkrótce Europejski Stadion Kultury

  Wydarzenie odbędzie się z udziałem publiczności. Wkrótce ruszy rejestracja uczestników na poszczególne wydarzenia. Jak będzie można zdobyć bezpłatne bilety? Ilu widzów zobaczy w plenerze koncert główny? 

Największa impreza w Rzeszowie zbliża się wielkimi krokami. Festiwal zaplanowano na 25-27 czerwca. Koncert główny odbędzie się w parku Sybiraków, a pozostałe atrakcje kulturalne w kilku innych lokalizacjach na terenie miasta.

Pełny program imprezy znajduje się TUTAJ.

Europejski Stadion Kultury 2021. Jak zdobyć darmowe bilety?

Wydarzenie odbędzie się z udziałem publiczności, jednak przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności związanych z pandemią koronawirusa i przestrzeganiu stosownych obostrzeń. Co za tym idzie, teren będzie odpowiednio odgrodzony, a na widownię wejdzie 6 tys. osób.

Koncert na żywo obejrzy tylko 250 osób niezaszczepionych przeciwko COVID-19. Każda z tych osób będzie musiała pokazać organizatorom bezpłatną wejściówkę, którą można pobrać ze strony estrada.rzeszow.pl. Informacja o starcie rejestracji (pobieraniu bezpłatnych wejściówek) na koncert główny dla osób niezaszczepionych przeciw COVID-19 będzie ogłoszona na stronie www.estrada.rzeszow.pl, www.stadionkultury.pl oraz na facebookowym profilu Estrady Rzeszowskiej oraz Europejskiego Stadionu Kultury.

Znacznie większą pulę biletów przewidziano dla zaszczepionych - aż 5750 wejściówek. Osoby zaszczepione przed wejściem na teren imprezy będą musiały wypełnić stosowne oświadczenie.

Jak wejść do Klubu Festiwalowego na Bulwarach? Wstęp na wydarzenia odbywające się w klubie festiwalowym będzie także możliwy dwutorowo – przez rejestrację na stronie https://estrada.rzeszow.pl/ lub wypełnienie oświadczenia na miejscu wydarzenia (z wyłączeniem Smyk Arena – zapisy na https://rdk.rzeszow.pl/).

Jak wejść na inne wydarzenia?

Europejski Stadion Kultury 2021 to nie tylko koncert główny i wydarzenia w klubie festiwalowym na Bulwarach, ale także kulturalne atrakcje w innych rejonach miasta. Bezpłatne wejściówki na wydarzenia Art Celebration (Instytut Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego), spektakl „Biruta i tajemnica Rzeki" (Teatr Maska) i Ciało.Obiekt (warsztaty i performance w BWA) będą dostępne tylko przez stronę https://estrada.rzeszow.pl/. Inaczej będzie natomiast w przypadku wydarzeń Art Color Ballet (dziedziniec Zamku Lubomirskich) i Rzeszowskie Janusze (Rzeszowski Inkubator Kultury).

Bezpłatne wejściówki będą dostępne na stronie https://estrada.rzeszow.pl/ i na miejscu wydarzenia.

Tytuł oryginalny

Europejski Stadion Kultury 2021. Koncert główny obejrzy na żywo 6000 widzów. Jedynie 250 biletów dla niezaszczepionych rb

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Rzeszów” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.