EN

7.10.2020, 08:55 Wersja do druku

Rzeszów. Koronawirus w Teatrze im. Siemaszkowej . Odwołane spektakle

Najbliższe spektakle w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie zostały odwołane. "Mimo starań i przestrzegania wszelkich zaleceń związanych z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju, nie udało nam się uniknąć zakażenia" - poinformowała we wtorek dyrekcja instytucji - pisze Aleksandra Kołodziejak w Gazecie Wyborczej - Rzeszów.

"Z przykrością informujemy, że mimo starań i przestrzegania wszelkich zaleceń związanych z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju, nie udało nam się uniknąć zakażenia COVID-19" - przekazała we wtorek po południu dyrekcja Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Ze względów bezpieczeństwa najbliższe spektakle zaplanowane w repertuarze do 16 października zostały odwołane. Widzowie, którzy kupili bilety na te wydarzenia w kasach teatru, mogą zwrócić je do końca października w kasie nr 2 znajdującej się przy głównym wejściu do teatru. Jest to możliwe od poniedziałku do piątku w godz. 8-19 oraz w soboty i w niedziele w godz. 15-19.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Koronawirus w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Zbliżające się spektakl odwołane

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Rzeszów” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Wątki tematyczne