08.03.2021, 12:50 Wersja do druku

Poznań. Teatr Animacji: Wspólnie napiszmy Bajkę Pełną Dobra

Na przekór światu postanowiliśmy, że ten tydzień będzie bardzo DOBRY! Dlaczego? Ponieważ w Teatrze Animacji ustanowiliśmy go Tygodniem dla Hospicjum Domowego, które od 1997 roku prowadzi Wielkopolskie Stowarzyszenie Wolontariuszy Opieki Paliatywnej.

Chcemy zachęcić naszych widzów, by lepiej poznali działalność tej instytucji (K L I K). Z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się poniżej, a od jutra będą się także sukcesywnie pojawiać na fanpage'u Teatru Animacji. 

Od wtorku do soboty (9-13 marca) nasi widzowie napiszą bajkę dla najmłodszych podopiecznych Hospicjum. Każdego dnia na fanpage'u Teatru Animacji na Facebooku (K L I K) będą publikować swoją propozycję kolejnych części opowiastki, a nad jej kształtem będzie czuwała Malina Prześluga. Nasza dramaturg nie tylko wybierze te propozycje, które pojawią się w ostatecznej wersji bajki, ale także zadba o to, by historyjka miała odpowiednio teatralną formę. W ten sposób powstanie Bajka Pełna Dobra, a jednocześnie... scenariusz słuchowiska.

Dla autorów najciekawszych fragmentów Bajki przygotowaliśmy nagrody: vouchery oraz płyty z piosenkami z naszych spektakli.

Zapraszamy do wspólnego pisania!

#tydzieńdlahospicjumdomowego #bajkapełnadobra 

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne