EN
12.03.2022, 11:21 Wersja do druku

Poznań. Darmowe bilety dla uchodźców na weekendowe spektakle w Teatrze Animacji

Od soboty do końca tego sezonu artystycznego poznański Teatr Animacji udostępni specjalną pulę darmowych biletów dla obywatelek i obywateli Ukrainy na wszystkie weekendowe spektakle.

fot. mat. teatru

Jak poinformowała Aleksandra Marzec-Hubka z Teatru Animacji w Poznaniu, pula darmowych biletów na wszystkie spektakle weekendowe dla obywatelek i obywateli Ukrainy będzie dostępna od soboty 12 marca do końca tego sezonu.

„Bilety można rezerwować telefonicznie lub mailowo przez Biuro Obsługi Widza (kom. 518 615 556, mail: [email protected]) i odebrać w kasie Teatru. Bilety będą wydawane nieodpłatnie na podstawie dokumentu - paszport lub dowód osobisty; w przypadku dzieci wystarczy dokument opiekuna” – podała.

Teatr zaznaczył, że liczba biletów jest ograniczona.

Marzec-Hubka przypomniała, że w ten weekend na Dużej Scenie Teatru Animacji można będzie zobaczyć spektakl "Dziób w dziób" Maliny Prześlugi w reżyserii Ireneusza Maciejewskiego. Spektakle grane będą w sobotę i niedzielę o godz. 11.00 i 13.00. Spektakl jest odpowiedni dla widzów od 5 lat.

Z kolei na Scenie Witraż w niedzielę o godz. 10.00 i 15.00 teatr zaprasza najmłodszych widzów, w wieku 2-4 lata, a także bliskich im dorosłych na spektakl "O czym szepcze las" Alicji Morawskiej-Rubczak.

Źródło:

PAP

Autor:

Anna Jowsa

Wątki tematyczne