EN

15.07.2022, 15:34 Wersja do druku

Podlaskie. "Błękitna kropka" - Lato w Teatrze w Gminie Gródek

Od 25 lipca do 06 sierpnia po raz 4 będziemy organizowali półkolonie artystyczne w ramach ministerialnego programu "Lato w Teatrze" – informuje Teatr Latarnia.

Tym razem podczas naszego projektu teatralną rakietą polecimy w kosmos aby zobaczyć... no właśnie... co zobaczymy?

„Spójrz na tą kropkę. To Nasz dom. To my. Na niej wszyscy, których kochasz, których znasz. O których kiedykolwiek słyszałeś.” Carl Sagan

Do wspólnej przygody zaprosimy 30 dzieci z Gminy Gródek, które podczas 2 tygodniowych warsztatów pod okiem białostockich artystów będą wspólnie odkrywali, tworzyli i spędzali wakacyjny czas. Pokłonie zakończą się pokazem, który odbędzie się 06.08 w Zaułkach. W gronie prowadzących znaleźli się m. in. : Paula Czarnecka - aktorka, Michał Stankiewicz - reżyser, Błażej Twarowski - aktor, Mateusz Tymura - reżyser, Magda Toczydłowska - graficzka, Adam Frankiewicz - twórca muzyki, Dorota Sulżyk - redaktorka, Sebastian Łukaszuk - animator. REKRUTACJA:

Jeśli chcesz wziąć udział w naszym projekcie to… uruchom swoją wyobraźnie i przygotuj kosmiczną pracę w dowolnej technice oraz wyślij do nas maila ze swoim zgłoszeniem (szczegóły na plakacie II)

Na kosmiczną przygodę pełną sztuki zapraszamy dzieci z Gminy Gródek w wieku od 9 do 17. Termin: 25.07 – 06.08.

Udział w półkoloniach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Plakat przygotowałaMagdalena Toczydłowska illustrations, a naszymi partnerami są jak zwykle Gminne Centrum Kultury w Gródku (w ramach modułu Lwt+) oraz Gmina Gródek!

****************************************

Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa

Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne