EN

16.09.2022, 16:19 Wersja do druku

Opole. Odwołana premiera „Niektórych ballad i jakichś romansów Adama Mickiewicza” w OTLiA

fot. Maciej Stobierski / mat. teatru

Premierę spektaklu przesunięto na inny termin. "Bardzo nam przykro z tego powodu, jednak jest to siła wyższa, determinująca nasze plany" - informuje OTLiA.

Nowy sezon OTLiA miał się rozpocząć premierą sztuki „Niektóre ballady i jakieś romanse Adama Mickiewicza" w reżyserii Bogusława Kierca – reżysera, aktora, poety i pedagoga.

Dziś poinformowano o zmianie planów: „Z powodu choroby aktora, jesteśmy zmuszeni przesunąć termin premiery sztuki „Niektóre ballady i jakieś romanse Adama Mickiewicza".

Bardzo nam przykro z tego powodu, jednak jest to siła wyższa, determinująca nasze plany. Przepraszamy naszych widzów i wszystkich, którzy już szykowali się na pierwsze w tym sezonie, premierowe spotkanie w Teatrze. Zdrowie jest najważniejsze i prosimy, byście go nam teraz życzyli w dużej ilości (a także dbali o siebie!). Jednocześnie informujemy, że termin premiery został przeniesiony na przyszły tydzień, a o konkretnej dacie, mamy nadzieję poinformować w poniedziałek" – informuje OTLiA.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Teatr Lalki i Aktora odwołał premierę sztuki "Niektóre ballady i jakieś romanse Adama Mickiewicza" z powodu choroby aktora

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Opole” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Piotr Zapotoczny

Data publikacji oryginału:

16.09.2022