EN

2.07.2021, 08:58 Wersja do druku

Lublin. „Przeboje Trójmorza” Teatru Muzycznego w TVP3

4 lipca (niedziela) o godz. 20.00 we wszystkich antenach regionalnych TVP3 zostanie wyemitowany koncert „Przeboje Trójmorza” w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego w Lublinie. 

fot. mat. teatru

To widowisko teatralno-muzyczne przygotowane specjalnie na „Via Dukt – I Festiwal Regionów Trójmorza” we współpracy Teatru Muzycznego w Lublinie i TVP3 Lublin. „Przeboje Trójmorza” są podróżą przez kulturowy tygiel tego regionu, ukazującą magię muzyki i słowa, magię Trójmorza... 

Podczas koncertu zabrzmi pełen przekrój gatunków muzycznych – od walca po beatbox; pieśni bałkańskie, muzyka filmowa, a także znane wszystkim polskie przeboje. Teatr Muzyczny w Lublinie udowodni, że można w czasie jednego koncertu połączyć Vittorio Montiego i Cleo – z klasą i sukcesem. 

Wystąpią soliści Teatru Muzycznego w Lublinie: Kamila Lendzion, Anna Barska, Paulina Janczaruk, Dorota Szostak-Gąska, Jakub Gąska i Patryk Pawlak oraz balet, chór i orkiestra Teatru Muzycznego w Lublinie pod kierownictwem Przemysława Fiugajskiego. Widowisko wyreżyserowała Anna Duda, dziennikarka TVP3 Lublin. 

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne