EN

13.10.2020, 08:20 Wersja do druku

Lublin. Jak Teatr Stary działa w żółtej strefie

mat. teatru

Po wprowadzeniu w całym kraju tzw. „strefy żółtej”, zostaliśmy zmuszeni do ograniczenia liczby Widzów na wszystkich wydarzeniach do 25% miejsc. Dla Teatru Starego oznacza to 29 osób na projekcjach filmowych i 41 osób na pozostałych wydarzeniach.

Najbliższe wydarzenia spełniają nowe zasady dotyczące ilości Widzów i odbędą się bez zmian:
12.10 Kino w Teatrze Starym "Smak Pho"
13.10 Bitwa o literaturę. Czy powieść kryminalna przywraca wiarę w istnienie ładu?

UWAGA Może zdarzyć się tak, że z powodu nowych regulacji, Obsługa Widowni poprosi Państwa o zajęcie innych miejsc niż te na bilecie. Wynika to z konieczności utrzymania odpowiedniego dystansu określonego w przepisach.

W związku z obowiązywaniem nowych przepisów koncert z cyklu SIESTA W DRODZE: YAMI odbędzie się czterokrotnie (dodatkowe terminy 16.10 o godz. 17.00 i 20.00), natomiast spektakl CAFE LUNA dwukrotnie (dodatkowy termin 18.10 o godzinie 12.00). Dział Obsługi Widowni - w miarę możliwości - będzie kontaktował się z Widzami, którzy wykupili bilety na ww. wydarzenia.

Brak kontaktu z naszej strony oznacza, że serdecznie zapraszamy do teatru zgodnie z datą i godziną na bilecie.

Widzów, którzy nie pozostawili danych do kontaktu prosimy o sprawdzanie aktualnych komunikatów w zakresie obostrzeń sanitarnych, planów repertuarowych lub możliwości wykupu biletów na stronie internetowej www.teatrstary.eu (zakładka „Aktualności”) oraz na profilu Facebook.

Do odwołania zamykamy możliwość rezerwacji oraz wykupu miejsc na wydarzenia. Wszystkie decyzje podejmujemy na bieżąco w zależności od rozwoju sytuacji i wytycznych odpowiednich władz. Wspólnie z Artystami dokładamy wszelkich starań by wszystkie zaplanowane wydarzenia mogły się odbyć. Bardzo dziękujemy Państwu za zrozumienie i współpracę w tej trudnej sytuacji.

Źródło:

Materiał nadesłany

Data publikacji oryginału:

13.10.2020

Wątki tematyczne