EN

13.05.2021, 14:39 Wersja do druku

Łódź. Premiera dziewiątego odcinka "Pomoc domowa radzi"

Dzisiaj premiera dziewiątego odcinka drugiego sezonu „Pomoc domowa radzi”. Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza o 18:00 na swój kanał na YouTube.

fot. mat. teatru

Co nam dała pandemia? Czy są jakieś pozytywne aspekty sytuacji, w której znalazł się świat? Co nas rozczarowało, a w czym ponownie odkryliśmy wartość? Czy nauczyliśmy się bardziej doceniać proste, codzienne sprawy? Jaki był teatr w czasie pandemii i jakie toksyczne sytuacje odsłonił czas zamknięcia teatrów? I jaką niezwykłą wiadomością z Nadią podzieli się Julia?

Link do dziewiątego odcinka na YouTube: youtu.be

***
„Pomoc domowa radzi” to pierwszy internetowy serial teatralny, który był odpowiedzią na czas pandemii i zamknięcia scen teatralnych w całej Polsce. Pierwszy sezon był emitowany na YouTubie oraz na antenie Telewizji TOYA (Głównego Patrona Medialnego) od marca do października 2020. W sumie każdy spośród ponad 30 odcinków z Nadią w roli głównej obejrzało kilkadziesiąt tysięcy osób.

„Pomoc domowa radzi”
Opieka artystyczna: Ewa Pilawska
Dźwięk, muzyka: Bartek Adamiak
Operator kamery, montaż: Rafał Czekajewski
W dziewiątym odcinku drugiego sezonu wystąpią: Małgorzata Goździk, Marta Jarczewska, Paulina Nadel, Jakub Kotyński, Jakub Kryształ, Arkadiusz Wójcik
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Źródło:

Materiał nadesłany

Data publikacji oryginału:

13.05.2021

Wątki tematyczne