EN

22.10.2020, 11:15 Wersja do druku

Łódź. Premiera 29. odcinka serialu "Pomoc domowa radzi"

fot. mat. teatru

Jaka jest sytuacja zwierząt w trakcie pandemii? Co stało się kością niezgody między Nadią i ekspedientką z marketu? Dlaczego jeden z bohaterów zmarkotniał? Co Nadia planuje na Sylwestra? Jaką decyzję podjęła Olga w sprawie swojego małżeństwa? Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na nowy odcinek serialu „Pomoc domowa radzi” - premiera 29. odcinka na YouTubie w czwartek 22 października o 18:00.  


Internetowy serial teatralny „Pomoc domowa radzi” powstał jako odpowiedź na teatralną kwarantannę i brak możliwości prezentacji spektakli w związku z epidemią. Fabuła zbudowana jest wokół pomocy domowej Nadii - postaci znanej widzom z teatralnego cyklu, na który składają się cztery spektakle od wielu lat prezentowane na Dużej Scenie w Teatrze Powszechnym w Łodzi: „Boeing, Boeing”, „Pomoc domowa”, „Żona potrzebna od zaraz” oraz „Manewry weselne”.

Serial emitowany jest na YouTubie Teatru Powszechnego w Łodzi od marca - w każdy czwartek odbywa się premiera nowego odcinka. W weekendy widzowie mogą oglądać go również na antenie Telewizji TOYA, która jest głównym patronem medialnym serialu.

Wszystkie odcinki przygotowane są również z myślą o osobach głuchych i głuchoniemych – zrealizowane są w wersji z napisami. Obejrzeć można je na stronie internetowej Teatru: https://tinyurl.com/pomocdomowaradzi

W najnowszym odcinku występują Małgorzata Goździk, Marta Jarczewska, Paulina Nadel, Jakub Kotyński, Jakub Kryształ i Arkadiusz Wójcik.
Operator kamery, montaż: Rafał Czekajewski
Dźwięk, muzyka: Bartosz Adamiak
Opieka artystyczna: Ewa Pilawska
Odcinki od 10. do 29. dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu "Kultura w sieci".

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne