EN

12.05.2021, 15:38 Wersja do druku

Łódź. PGE Polska Grupa Energetyczna Mecenasem Teatru Wielkiego

PGE Polska Grupa Energetyczna od maja 2021 roku została Mecenasem Teatru Wielkiego. Dla naszego Teatru oznacza to wsparcie, które pozwoli na jeszcze większą aktywność artystyczną. 

 Dla naszego Teatru oznacza to wsparcie, które pozwoli na jeszcze większą aktywność artystyczną. Od dzisiaj gramy razem z jeszcze większą dawką emocji i energii. PGE Polska Grupa Energetyczna jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa, wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Odgrywa kluczową rolę w modernizacji sektora energetycznego, a wizja spółki przekłada się na trzy priorytety strategiczne, które obejmują:

- wytwarzanie energii przyjaznej dla środowiska
- świadczenie nowoczesnych usług energetycznych
- sprawne i efektywne funkcjonowanie Grupy PGE

Cieszy nas fakt, że PGE Polska Grupa Energetyczna docenia działania Teatru Wielkiego w Łodzi, marki rozpoznawalnej wśród instytucji kultury w Polsce. Oznacza to, że jesteśmy ważnym punktem na mapie kulturalnej Polski dostrzeganym przez znaczące firmy jako instytucja, którą warto wspierać, i w którą warto inwestować. Dzięki PGE Polskiej Grupie Energetycznej wyjątkowa sztuka, jaką jest opera i balet, zyskała dodatkowe możliwości rozwoju i tworzenia. Obydwa podmioty cechuje niezwykła pasja i zaangażowanie we wszystkie działania, których się podejmują.Wspólnym celem jest wniesienie jak największego dorobku w życie kulturalne regionu łódzkiego, a także całego kraju. Otrzymane od PGE Polskiej Grupy Energetycznej wsparcie i zaufanie, zwłaszcza w dobie pandemii, motywuje Teatr do realizacji jeszcze większych i śmielszych artystycznie przedsięwzięć.
 
Teatr Wielki w Łodzi i Polska Grupa Energetyczna to połączenie idealne! Od teraz będziemy działać wspólnie na rzecz kultury i sztuki. Od dziś gramy razem!

Repertuar Teatru Wielkiego w Łodzi dostępny jest na stronie operalodz.com

Źródło:

Materiał nadesłany

Data publikacji oryginału:

12.05.2021

Wątki tematyczne