EN

21.07.2021, 10:21 Wersja do druku

Kraków. Zwiedzanie Teatru im. Słowackiego. Dniem i nocą

Drzwi teatru w okresie wakacyjnym pozostają otwarte! Zapraszamy do zwiedzania gmachu Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie przy pl. Św. Ducha 1.

Nasi przewodnicy zabiorą Państwa na wyjątkowy spacer po jednym z najpiękniejszych teatrów w Europie. Przedstawią Państwu jego barwną historię, opowiedzą o jego niezwykłej architekturze, o teatralnych obyczajach i zabiorą w miejsca normalnie dla widzów niedostępne.

Zobaczycie Państwo m.in. westybul i foyer teatru, lożę cesarską, kurtyna Henryka Siemiradzkiego.
Przewodnicy oprowadzać będą w języku polskim i angielskim.

Wejścia co godzinę, od godz. 11.00 do godz. 14.00.

Wstęp → 20 zł od osoby

23, 24, 25, 30, 31 lipca

UWAGA: Podczas zwiedzania w obiekcie wymagane jest założenie maseczki.

Zagubieni w teatrze – nocne zwiedzanie teatru

Ta wizyta /projekt/spektakl z pewnością przebije popularnością amerykański serial LOST, o rozbitkach na tajemniczej wyspie. To nocne doświadczanie teatru, historii i duchów, które zamieszkują jego mury. Pełna napięcia i nagłych zwrotów akcji wędrówka jest jedyną w swoim rodzaju możliwością zobaczenia pomieszczeń i zakamarków, które na co dzień strzeżone są przed okiem widza.

Cena biletu → 90 zł

Zakup biletu jest jednocześnie wyrażeniem zgody na użycie wizerunku widza dla celów promocyjnych Teatru m.in w wydawnictwach, na stronie internetowej www.teatrwkrakowie.pl i w mediach społecznościowych.

Jeżeli macie mocne nerwy oraz poczucie humoru przeżyjecie ciekawą przygodę, poznacie tajemnice jednej z najstarszych polskich scen. Nocą gmach teatru ożywa, to co oczywiste za dnia, po zmierzchu zmienia swoje oblicze. Poddajcie się próbie, wsłuchajcie w bijące serce teatru i głosy jego odwiecznych mieszkańców.

Nocne zwiedzanie "Zagubieni w Teatrze" rozpoczyna się przy wejściu do kasy Teatru, dlatego prosimy o ubranie się w sposób adekwatny do warunków atmosferycznych.

Informujemy, że ze względu na specyfikę i charakter zwiedzania, wydarzenie nie jest dostępne dla osób z niepełnosprawnościami.

Przewidziana aktywność ruchowa (do pokonania sześć pięter budynku)!

Spektakl przeznaczony dla widzów, którym nie dolega:
- lęk klaustrofobiczny,
- lęk przed ciemnością,
- lęk przed wysokością.

Teatr zastrzega sobie prawo do odwołania zwiedzania jeśli nie uzbiera się wystarczająca ilość osób.

Osoby nietrzeźwe nie będą wpuszczane na zwiedzanie.

Zwiedzanie tylko w języku polskim. UWAGA:Podczas zwiedzania w obiekcie wymagane jestzałożenie maseczki. 

22, 23, 24, 29, 30, 31 lipca o godz. 21:30

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne