EN

19.05.2021, 11:35 Wersja do druku

Kraków. Teatr w prezencie!

Dzień dziecka, Dzień mamy, Dzień ojca, urodziny, rocznica, spotkanie, Pierwsza Komunia czy Ślub – to doskonałe okazje, aby podarować wyjątkowy prezent! TEATR!

To prezent, który łączy w sobie wspólne spędzanie czasu w niezwykłym świecie, magicznym i tak bardzo innym, niż ten do którego przyzwyczailiśmy się przez przedłużającą się pandemię! W końcu w teatrze to prawdziwi ludzie tworzą poruszające historie, pełne niepowtarzalnych emocji! To prezent dający niezapomniane wspomnienia, które nigdy się nie zakurzą!

W Teatrze Groteska prezenty znajdziecie dla każdego – to tutaj mamy spektakle dla najmłodszych (między innymi „Bajka o Szewczyku”, „Brzydkie Kaczątko”, „Calineczka – niezwykłe przygody”, „Czerwony Kapturek”, „Kot w butach”, „Pchła Szachrajka”), dla uczennic i uczniów szkół podstawowych („Ania z Zielonego Wzgórza”, „Cudowna lampa Aladyna”, „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”, „Piękna i Bestia”). A dla uczniów szkół ponadpodstawowych i dorosłych mamy klasyczne tytuły: „Mistrza i Małgorzatę”, „Skąpca”, „Dzienniki Gwiazdowe” czy "Kota - otchłanie miłości".

Szczegóły i regulamin voucherów znajdziecie na groteska.pl

Polecamy i zapraszamy!

Źródło:

Materiał nadesłany