12.04.2010 Wersja do druku

Kraków. Organizatorzy odwołują koncerty, festiwale, spektakle

Z powodu katastrofy w Smoleńsku i żałoby narodowej ogłoszonej w dniach 10-16 kwietnia, odwołano w Krakowie większość spektakli, koncertów i festiwali.
Przegląd kabaretów Paka, który miał wystartować w środę, został przełożony na 12-16 maja. Większość spektakli odwołały również krakowskie teatry.

"W związku z tragedią narodową jaką jest śmierć prezydenta i wielu ważnych dla naszego kraju osobistości, z przykrością informujemy, że koncert oraz spotkanie z Kayah & Royal Quartet, które miały odbyć się w niedzielę 11 kwietnia 2010 są odwołane" - napisali organizatorzy zaplanowanego na niedzielę koncertu w Kijów.Centrum. Wcześniejsze spotkanie artystów z fanami w Gazeta Cafe również nie dojdzie do skutku. W związku z żałobą narodową w klubach Studio, Gwarek, Zaścianek, Filutek i Karlik odwołano wszystkie imprezy i koncerty. Eska Rock Tour, która miała odbyć się w niedzielę, została przeniesiona na późniejszy termin. Podobnie z Cracow Reggae Festival, który miał odbyć się w klubie Kwadrat - do poniedziałku organizatorzy powinni podać nową datę koncertów (bilety zachowują ważność). Najbliższe koncerty odwołał klub Alchemia. Prawdopodobnie nie odbędzie się także jutrzejszy koncert Sing Sing Penelope w Muzeum Sztuki i Techn

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Organizatorzy odwołują koncerty, festiwale, spektakle

Źródło:

Materiał nadesłany

Gazeta Wyborcza - Kraków online

Autor:

mwi

Data:

12.04.2010

Tematy w toku