EN
30.05.2020 Wersja do druku

Kraków. Krakowski Festiwal Filmowy w wersji online

Seanse filmowe bez wychodzenia z domu, koncert, DJ-ski set i spotkania z twórcami. Krakowski Festiwal Filmowy w wersji online startuje już w najbliższą niedzielę.
Filmy dokumentalne, animowane, krótkie fabuły ze świata, spotkania z twórcami bez wychodzenia z domu. Tak będzie wyglądała tegoroczna, jubileuszowa edycja Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

Edycja ogólnopolska - Festiwal po raz pierwszy odbędzie się w całej Polsce. Pogodziliśmy się z różnymi ograniczeniami i liczymy, że dzięki działaniom online dołączą do nas widzowie z różnych stron kraju - mówi Olga Lany, rzeczniczka KFF. Na specjalnej platformie będzie dostępnych prawie 200 premierowych, nieprezentowanych do tej pory w Polsce filmów dokumentalnych, animowanych i krótkometrażowych. Wszystkie wydarzenia będą transmitowane na stronie i w mediach społecznościowych festiwalu. - Jednym z plusów jest również to, że dzięki przeniesieniu festiwalu do sieci możemy zaprosić do wirtualnych spotkań twórców z różnych stron świata - dodaje Barbara Orlicz-Szczypuła, dyrektorka biura programowego. Start w niedzielę W tym roku festiwal otworzy film "Pollywood" Pawła Ferdka, który wybrał się w podróż za ocean śladem polskich założycieli Hollywood i tym samym chciał spełnić swój własny American Dream. Muzyczna stro

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Krakowski Festiwal Filmowy w wersji online: filmy, koncert i DJ-ski set

Źródło:

Materiał nadesłany

www.lovekrakow.pl

Autor:

Natalia Grygny

Data:

30.05.2020

Wątki tematyczne