W Krakowie i Wieliczce odbywać się będzie druga odsłona Festiwalu Jerzego Stuhra – Stuhralia. Prócz projekcji filmów organizatorzy zapowiadają spotkania, piknik, bal, a nawet specjalny obiad. Pisze Anna Piątkowska w „Gazecie Krakowskiej”.
Aktualności