EN
6.12.2022, 12:53 Wersja do druku

Kraj. Rusza Twoja Teatralna Aplikacja

Startuje jedyna taka aplikacja w Polsce dla teatrów, służąca do komunikacji i zarabiania – Twoja Teatralna Aplikacja. Dzięki niej zwiększysz sprzedaż biletów, pozyskasz nowych sponsorów, zwiększysz swój zasięg i przede wszystkim – zyskasz wiernych, zaangażowanych widzów.

Twoja Teatralna Aplikacja powstała w odpowiedzi na zmieniającą się rzeczywistość, jak i przemiany związane z innowacyjnymi formami promocji w instytucjach kultury. To także odpowiedź na zmiany jakie zachodzą w polskich teatrach, takie jak spadek frekwencji widzów czy niewystarczające dotowanie instytucji.  

Głównym zadaniem aplikacji jest zaangażowanie widzów w życie teatru. Dzięki Twojej Teatralnej Aplikacji odbiorcy na bieżąco będą informowani o repertuarze, będą mogli zakupić bilety czy sprawdzić aktualności. Jednak to nie wszystko – narzędzie posiada także funkcję społecznościową. Dzięki niej widzowie będą mogli ze sobą rozmawiać i wymieniać się opiniami, a teatr dotrze do nich skuteczniej niż na powszechnie nam znanym serwisie społecznościowym.

Aplikacja umożliwia teatrowi pozyskanie nowych sponsorów i środków na swoją działalność, m.in. poprzez zakupy realizowane przez widzów w sklepach internetowych i lokalnych, organizowane licytacje czy przekazywane darowizny. Wśród sponsorów są takie firmy jak Allegro, Empik, BP, Pyszne.pl czy Douglas.     

Więcej informacji na:
www.dobrezakupy.org/lp/theater
www.facebook.com/kupujezsercem

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne