EN

21.10.2020, 09:11 Wersja do druku

Kielce. Teatr Kubuś wznawia działalność weekendową

W związku ze zmianami wprowadzonymi w dniu 17 października, dotyczącymi działalności instytucji kultury w strefie czerwonej, informujemy, że od 24 października 2020 roku Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” wznawia działalność weekendową. W najbliższą sobotę, tj. 24 października o godz. 16.00 publiczność będzie miała możliwość obejrzeć przedstawienie pt.  „Wszystkie myszy lubią ser” w reż. Anny Nowickiej.

fot. Bartek Warzecha

Obecnie na widowni może przebywać tylko 25% publiczności. Przypominamy, że  w celu zminimalizowania wystąpienia ryzyka zarażeniem koronawirusem od 5 października 2020 roku wprowadziliśmy nowe zasady indywidualnej rezerwacji i sprzedaży biletów.  

Bilety zarezerwowane (z wyjątkiem biletów grupowych) należy wykupić na 3 dni przed spektaklem w Kasie Teatru lub przelewem na konto Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”. Rezerwacje nieodebrane zostaną anulowane.

Istnieje również możliwość zakupu biletów za pośrednictwem strony internetowej firmy InterTicket: https://teatrkubus-bilety.interticket.pl/

Zasady bezpieczeństwa, które wprowadziliśmy przed zawieszeniem działalności, są jak najbardziej aktualne. Widzowie przychodzący do teatru proszeni są o: zachowywanie minimum 1,5 metrowego dystansu od innych osób, zakrywanie ust i nosa w zamkniętych pomieszczeniach (z wyjątkiem dzieci do lat 4), składanie oświadczeń o stanie zdrowia pozwalającym na przebywanie w jednym pomieszczeniu z innymi osobami, rezygnację z wizyty w teatrze w przypadku wystąpienia podejrzenia zarażeniem koronawirusem.

Obecnie sytuacja jest dynamiczna, Teatr „Kubuś” jest w ciągłej gotowości, w przypadku jakichkolwiek zmian dotyczących funkcjonowania instytucji, zmian repertuarowych, będziemy informować Państwa na bieżąco.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne