19.08.2020, 09:59 Wersja do druku

Kielce. Aktorka Magdalena Wójcik rozpoczyna współpracę z Teatrem TeTaTeT

fot. mat. teatru

Teatr TeTaTeT przygotowuje się do nowego sezonu teatralnego. Pierwsze spektakle zaplanował już na 12 i 13 września 2020. Na początek do repertuaru powraca komedia „PRAWDA” w reż. Dawida Żłobińskiego i Mirosława Bielińskiego, której premiera odbyła się w lutym tego roku. Spektakl okazał się wielkim hitem i zyskał wielką sympatię kieleckiej publiczności, jednak został zagrany zaledwie kilka razy ze względu na pandemię koronawirusa. Dlatego tym spektaklem Teatr chce zainaugurować nowy sezon teatralny w nowym reżimie sanitarnym.

W spektaklu tym zmieni się częściowo obsada. Twórcy Teatru zaprosili do współpracy znaną i lubianą aktorkę - Magdalenę Wójcik, która wcieli się w rolę Alicji. Aktorka ta przyjęła zaproszenie do współpracy i już od września zasili ekipę Teatru TeTaTeT. Magdalena Wójcik grała też tę rolę w tym samym spektaklu reżyserowanym przez Jerzego Bończaka.

Magdalena Wójcik to absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej i PWST w Warszawie. Po ukończeniu studiów, związana przez 16 lat z warszawskim Teatrem Ateneum, następnie z Teatrem Syrena, a obecnie z Teatrem Komedia. Na planach filmowych miała szczęście współpracować z takimi reżyserami jak Andrzej Wajda, Jerzy Kawalerowicz, Gustaw Holoubek, Andrzej Barański czy Juliusz Machulski. Wystąpiła w wielu serialach np: Sukces, Dom, Złotopolscy, Kocham Klarę, Codzienna 2 m3, w 2012 dołączyła na stałe do obsady Klanu. Uczestniczka IV edycji Tańca z gwiazdami w TVN, przez kilka lat prowadziła program poświęcony zdrowemu odżywianiu - Jem i chudnę w Polsat Cafe. Jej ulubiony repertuar teatralny to komedie. Uwielbia doprowadzać ludzi do płaczu… oczywiście ze śmiechu!

Pierwsze spektakle PRAWDY Teatru TeTaTeT z udziałem Magdaleny Wójcik już 12 września o godz. 19:00 i 13 września o godzinie 16:00 na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury!
W pozostałych rolach wystąpią Teresa Bielińska, Mirosław Bieliński oraz Artur Słaboń.

Sprzedaż biletów możliwa będzie za pośrednictwem portalu KupBilecik.pl od 20 sierpnia br. oraz od 24 sierpnia 2020 r. w kasie Kieleckiego Centrum Kultury.

Teatr informuje, że ze względu na trwającą cały czas sytuację pandemiczną na widownię może wejść tylko 50 % publiczności zajmując co drugie miejsce. Podczas spektaklu publiczność zobowiązana jest przestrzegać obowiązek zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk przy wejściu do budynku Kieleckiego Centrum Kultury. Przy wejściu do budynku mierzona będzie także temperatura ciała. Wszystko po to, aby zachować wszelkie środki ostrożności. Zapraszamy!

Źródło:

Materiał nadesłany