EN

8.05.2021, 20:04 Wersja do druku

Internet. Nowy odcinek podcastu "MEH-TEATR" oraz płyta "Kilka piosenek o przemocy w teatrze" dostępne na Spotify

Inne aktualności

W serwisie Spotify dostępny jest trzeci odcinek podcastu MEH-TEATR -  "Asystenci, dyrektorski folwark, konkursowy brak transparentności".

Cześć wszystkim po przerwie! Tym razem wracamy do was we dwójkę, otwierając tym samym nasz podcast (już od następnego odcinka) na rotacyjnych gości. Tymczasem musicie (jeśli chcecie) wytrzymać to pół godziny wyłącznie z naszym duetem. Dziś porozmawiamy chwilę o asystentach - jako kolejnej obfitej w przemocowe przekroczenia szarej strefie polskiego teatru. Pozwolimy sobie  również przytoczyć przykład przemocy ekonomicznej, którą właśnie procedujemy oraz podzielić się przemyśleniami dotyczącymi nietransparentności przebiegu konkursów, na przykładzie jednego z popularniejszych przeglądów twórczości młodej reżyserii (A czy ty wiesz, dlaczego nie wygrywasz konkursów teatralnych?). 

Dodatkowo, dla umilenia czasu pomiędzy publikacjami kolejnych odcinków, zapraszamy do wysłuchania naszego EP "Kilka piosenek o przemocy w teatrze" dostępnego na Spotify! Wystarczy wklepać nazwę w szukajkę lub wejść pod ten link.

Dzięki, że wciąż z nami jesteście - do usłyszenia jeszcze w tym miesiącu z pierwszą dawką nowych gości!

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne