EN
25.06.2020 Wersja do druku

Gdynia. Konsulat Kultury wraca do grania

Teatralne lato zawita na scenę już 5 lipca sztuką "Marysia ma Rysia". Tegoroczny repertuar jest niezwykle zróżnicowany. Wszystko przygotowano zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.
Można tego lata liczyć zarówno na lekki repertuar komediowy, jak też na ambitne nagradzane teksty, zachwycające formą i grą aktorską.

Prawdziwym hitem jest spektakl "Lekko nie będzie" [na zdjęciu] w reżyserii Tomasza Sapryka. Na deskach teatralnych Konsulatu Kultury oglądać można niezwykle zabawną francuską komedię o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia nawet wtedy, gdy w związku widoczna jest różnica wieku. Panie i panowie zauroczeni są młodszymi partnerami, na przekór konwenansom. Spektakl zostanie zaprezentowany aż siedem razy: 14-15 lipca oraz 1-2 sierpnia. Po raz pierwszy w historii GCK sztuka będzie pokazywana jednocześnie na sali teatralnej oraz na patio - tam, na dużym ekranie, mogą ją obejrzeć ci widzowie, którzy wciąż obawiają się przebywania w większej grupie w zamkniętym pomieszczeniu. Bilet na patio Konsulatu jest tańszy, a w cenie również napój bezalkoholowy dostępny w teatralnej kawiarni. "Lekko nie będzie" - spektakl trwa dwie godziny, cena biletów: 80, 70 zł lub w ramach pokazu na patio - 30 złotych. Na widzów czeka prawdziwa teatralna uczta Inną sztuk

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Konsulat Kultury wraca do przerwie do grania

Źródło:

Materiał nadesłany

Polska Dziennik Bałtycki nr 147

Autor:

Łukasz Kamasz

Data:

25.06.2020

Wątki tematyczne