EN

29.09.2020, 16:02 Wersja do druku

Gdańsk. Premiera "Fidelia" w Operze Bałtyckiej przeniesiona na inny termin

Inne aktualności

Opera Bałtycka zmuszona jest przenieść przenieść termin premiery "Fidelia" z 3 na 23 października.


Opera Bałtycka, działając zgodnie z zaleceniami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, zachowuje wszelkie możliwe zasady bezpieczeństwa – dla swoich pracowników, artystów oraz przebywających w jej przestrzeni gości. Po zdiagnozowaniu u jednego z naszych pracowników pozytywnego wyniku testu na koronawirusa jeszcze bardziej wzmocniliśmy restrykcje dotyczące bezpieczeństwa.

Prewencyjnie podjęliśmy decyzję o objęciu kwarantanną pracowników, którzy mieli bezpośredni kontakt z osobą zarażoną. Oznacza to niestety, że na ten moment znacznie uszczupliła się grupa artystów i pracowników zaangażowanych przy premierze „Fidelio”, dlatego też zdecydowaliśmy  o przeniesieniu  terminu premiery.

Nową datą premiery jest 23 października 2020. Bilety premierowe z 3 października zostaną przeniesione na 23 października, zaś z 4 października – na dołożony spektakl 27 października. Zakupione kody do live streamingu, który również jest przełożony na 23 października 2020, zachowują ważność, będzie je można wykorzystać podczas nowej daty premiery. Widzów, dla których nowe terminy kolidują z innymi planami, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widzów w celu indywidualnej zmiany rezerwacji biletów.

Jednocześnie informujemy, że kolejne wydarzenia planowane są bez zmian, o ewentualnych modyfikacjach repertuaru będziemy informować na bieżąco.

Źródło:

Materiał nadesłany